Pozycjonowanie firmy Skuteczne pozycjonowanie i reklama firmy w internecie.
Wysoka jakość usługi potwierdzona referencjami i doświadczeniem.
   
Tanie pozycjonowanie dla firm


Umowa pozycjonowania

Nasza umowa na pozycjonowanie strony internetowej jest precyzyjnie opracowana i przedstawiana do zapoznania się, lecz jest możliwość negocjowana indywidualnych warunków z każdym klientem. Klientowi, który wypełni formularz zamówienia jest przesyłany wzór umowy, który charakteryzuje się przejrzystością zapisów, zwięzłością i prostotą. Nie proponujemy wielostronicowych umów, zawierających zagmatwane zapisy, umożliwiające ukrycie niekorzystnych dla Klienta postanowień. Na podstawie wieloletniego doświadczenia wiemy, że umowy muszą być czytelne i proste w ich zrozumieniu, ponieważ naszymi klientami są nie tylko prawnicy. Nasza umowa określa przede wszystkim przedmiot pozycjonowania - stronę Klienta oraz ustalone frazy w których strona ma być pozycjonowana, czas trwania umowy, zasady jej rozwiązania, cenę za wykonanie usługi oraz zasady współpracy.

Czas trwania umowy

Jako nieliczna firma na rynku nie stosujemy klauzuli lojalnościowej. Jesteśmy pewni swojej jakości i skuteczności dlatego nie musimy zatrzymywać klienta na siłę. Umowa jest zawierana na czas nieokreślony bez okresu minimalnego z możliwością wypowiedzenia w dowolnym momencie bez podania przyczyny. Okres wypowiedzenia wynosi tylko 3 miesiące ze skutkiem na ostatni dzień miesiąca w którym termin ten upłynie. Lecz na indywidualne życzenie jest możliwość skrucenia okresu wypowiedzenia do 2 miesięcy z dopłatą do każdej frazy +25%, lub skrócenie okresu wypowiedzenia do 1 miesiąca z dopłatą do każdej frazy +50%.

Jeśli chcą Państwo zapoznać się ze wzorem umowy prosimy o wypełnienie formularza zamówień, w odpowiedzi przygotujemy Państwu umowę całkowicie niezobowiązująco, którą będzie można potraktować jako wzór do zapoznania się.


Zamów usługę pozycjonowaniastrony www

Ważne informacje:

Co to takiego pozycjonowanie?
Ile kosztuje usługa?
Jak wygląda umowa?
strony www

Szybki kontakt:

bbSoft WebDesign
tel: 71-355-71-51
(09:00 - 15:00)


NIP: 897-111-81-39
REGON: 933018414