Pozycjonowanie firmy Skuteczne pozycjonowanie i reklama firmy w internecie.
Wysoka jakość usługi potwierdzona referencjami i doświadczeniem.
   
Tanie pozycjonowanie dla firm


Niska opłata stała za pozycjonowanie

Ponad 15 lat doświadczenia i prawie 1000 zadowolonych klientów. Usługi świadczone przez bbSoft WebDesign kierowane są do firm i instytucji, które chcą z jak najlepszej strony zaprezentować się w sieci Internet i przedstawić swoje produkty lub usługi. Korzyści wynikające z obecności strony w wyszukiwarkach na najwyższych miejscach są niewymierne, ponieważ zdecydowana większość osób poszukując konkretnych informacji korzysta z Internetu. Pracę rozpoczynamy od analizy Państwa strony w wyszukiwarkach oraz analizy firm z branży konkurencyjnej. Dzięki powyższej analizie ustalamy zakres prac koniecznych do wykonania na Państwa stronie. Następnie przedstawiają Państwo propozycję słów kluczowych bądź fraz adekwatnych do branży, produktów lub usług świadczonych przez Państwa firmę, które mamy pozycjonować. Analizujemy podane frazy, a w razie konieczności sugerujemy ich zmianę lub dodanie dodatkowych innych słów. Ustalamy końcowe warunki oraz ostateczny koszt pozycjonowania strony i przedstawiamy szczegółową ofertę cenową wraz z propozycją współpracy.

Szczegółowy kalkulator ceny pozycjonowanie www

Kalkulator przedstawia miesięczny koszt pozycjonowania strony internetowej w zależności od ilości pozycjonowanych fraz. W elastycznej umowie można dowolnie zmienić, dodać lub odejmować frazy za pomocą aneksu.

Oferta kierowana do firm, które do tej pory jeszcze nie korzystały z naszych usług w zakresie pozycjonowania.
Pozycjonowanie strony w Google.pl
Miesięczny koszt pozycjonowania strony
Ile fraz będziemy pozycjonować ?
= 49,00 zł  + 23% VAT
opłata za pozycjonowanie
w Google.pl
Pozycjonowanie strony w Bing.pl
Miesięczny koszt pozycjonowania strony
 
Te same frazy w Bing.pl
= 0,00 zł  + 23% VAT
opłata za pozycjonowanie
w Bing.pl
Zamów usługę pozycjonowania
= 49,00 zł  + 23% VAT
Na życzenie Hosting = 9,00 zł  + 23% VAT
(stała miesięczna opłata za usługę)Cennik pozycjonowania i warunki współpracy

 • WARUNKI:
 • Do pozycjonowania przyjmujemy od 1 frazy dla jednej strony WWW.
 • Fraza może być pojedynczym wyrazem, lecz na efekty trzeba
  znacznie dłużej czekać, sugerujemy dwu lub trzy wyrazowe frazy.
 • Umowa bez klauzuli lojalnościowej, standardowy okres wypowiedzenia
  wynosi tylko 3mc, lecz może być skróciony do 2mc lub 1mc.
 • Gwarancja niezmiennej ceny przez cały okres współpracy.
 • KOSZT POZYCJONOWANIA JEDNEJ FRAZY w Google.pl
 • Koszt jednej frazy (od 1 do 3) wynosi: 49 zł netto/mc.
 • Koszt jednej frazy (od 4 do 6) wynosi: 39 zł netto/mc.
 • Koszt jednej frazy (od 7 do ~) wynosi: 29 zł netto/mc.
 • KOSZT POZYCJONOWANIA JEDNEJ FRAZY w Bing.pl
 • Koszt jednej frazy wynosi tylko: 29 zł netto/mc.
 • W Bing.pl pozycjonujemy zawsze takie same frazy jak w Google.pl
 • HOSTING DLA KLIENTÓW
 • Oferujemy profesjonalny Hosting w naszym Data Center w Łodzi.
 • Pozycjonowana strona - Hosting w cenie 9,00 zł netto/mc.
 • Nie pozycjonowana strona - Hosting w cenie 390,00 zł netto/rok.
 • GWARANCJE:
 • Gwarancja stałej ceny bez względu późniejsze zmiany.
 • Gwarancja terminowych sprawdzeń i raportowania wyników.
 • Działamy na rynku już ponad 15 lat w branży pozycjonowania.
 • Setki zadowolonych klientów i tysiące wypozycjonowanych fraz.
 • Brak klauzuli lojalnościowej, współpracujemy tyle, ile Ty tego chcesz.
  Opracowane przez nas technologie i strategie marketingowe spełniają najnowsze standardy i - co najważniejsze - są skuteczne.

Przed nawiązaniem współpracy wszelkie informacje dotyczące strony i fraz (wycena, pomoc w doborze słów kluczowych) uzyskujecie Państwo za darmo i bez zobowiązań. A po ustaleniu warunków końcowych przesyłamy wzór umowy do zapoznania się i ewentualnej negocjacji. Podjęcie współpracy następuje na jasnych, przejrzystych zasadach bez ukrytych kruczków.

Podejmując z nami współpracę oraz w trakcie jej trwania nie zostaniecie Państwo zaskoczeni żadnymi dodatkowymi opłatami, zmianami cen czy warunków.

Pozycjonujemy skutecznie strony internetowe od wielu lat w wynikach wyszukiwania Google.pl oraz Bing.pl. Wielu naszych klientów to długie umowy trwające niekiedy ponad 10 lat. Cenimy sobie tak długie relacje, doceniamy to i ofertujemy wiele niebanalnych rozwiązań choćby jak sukcesywne obniżki cen i darmowe domeny czy Hosting w naszym dużym DataCenter w Łodzi. Klienci którzy z nami współpracują od wielu lat, tylko na samym hostingu zaoszczedzili ponad 6.000 złotych !!!

Pozycjonowanie w Google.pl

Pozycjonowanie w Bing.pl

Różnice i zalety stałej opłaty przedstawia diagram po prawej stronie. W przypadku opłat tylko za osiągane efekty pracy nie ponoszą Państwo kosztów do czasu wypozycjonowania strony na wysokie miejsca, lecz wiąże się to z ponoszonymi kosztami po stronie wykonawcy. Taka forma opłaty oznacza wysokie koszty początkowe u wykonawcy oraz ryzyko podjętej współpracy, natomiast w momencie gdy strona WWW wejdzie w zakres miejsc płatnych koszty usługi są tak skalkulowane aby obejmowały bieżące koszty oraz rekompensatę zwrotu kosztów początkowych.Zamów usługę pozycjonowania


Zaleta opłaty stałej

W przypadku usługi o stałej niskiej opłacie abonamentowej firma pozycjonerska nie ponosi kosztów początkowych i nie podejmuje ryzyka co w rezultacie oznacza niskie opłaty miesieczne nawet w momencie gdy strona WWW wejdzie w wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania. Przy dłuższej współpracy taka forma rozliczenia jest bardzo korzystna finansowo dla klienta i gwarantuje niezmienność cen.

Zaleta pozycjonowania

Zaletą tej formy marketingu i promocji jest fakt, iż informacja dociera do osób faktycznie zainteresowanych, co trudno osiągnąć stosując inne płatne formy reklamy. Niezależnie od tego, w jakiej branży prowadzicie Państwo działalność, pozycjonowanie pozwala wypromować stronę, skutecznie podnosząc prestiż firmy, reputację i renomę oraz przynosząc korzyści finansowe.

Czas trwania umowy

Jako nieliczna firma na rynku nie stosujemy klauzuli lojalnościowej. Jesteśmy pewni swojej jakości i skuteczności dlatego nie musimy zatrzymywać klienta na siłę. Umowa jest zawierana na czas nieokreślony bez okresu minimalnego z możliwością wypowiedzenia w dowolnym momencie bez podania przyczyny. Okres wypowiedzenia wynosi tylko 1 miesiąc i skutkuje na ostatni dzień następnego miesiąca.

Szybki kontakt

Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Prosimy o kontakt telefoniczny, poprzez formularz kontaktowy lub email.


Zamów usługę pozycjonowania