Pozycjonowanie firmy Skuteczne pozycjonowanie i reklama firmy w internecie.
Wysoka jakość usługi potwierdzona referencjami i doświadczeniem.
   
Tanie pozycjonowanie dla firm


Ile kosztuje pozycjonowanie?


Pozycjonowanie, jeśli ma być skuteczne, jest czynnością systematyczną i długoterminową. W przeciwieństwie do innych ofert nie liczymy za osiągane efekty gdyż w takiej sytuacji wymusza to na wykonawcy pracę przez pierwsze miesiące całkowicie za darmo a dopiero po osiągnięciu efektów rekompensatę wysokich kosztów poniesionych w początkowej fazie (również podjęte ryzyko) oraz koszty bieżące.
Koszt pozycjonowania w stałym, niezmiennym niskim abonamencie ma wiele zalet, głównie finansowych. Firma pozycjonerska nie podejmuje ryzyka i nie finansuje z własnych środków usługi na początku jej trwania, oznacza to, że możemy przyjąć usługę po bardzo niskiej opłacie stałej liczonej od frazy, bez względu na trudność tej frazy i inne czynniki.

Co do zasady pozycjonowanie jest usługą stosunkowo tanią w porównaniu do innych form promocji i reklamy w sieci Internet - zwłaszcza w stałym niskim abonamencie miesięcznym. Jest też promocją bardzo skuteczną, gdyż umożliwia odnalezienie informacji o Państwa produktach, firmie lub usłudze bezpośrednio osobie zainteresowanej. Pozycjonowanie przekłada się zatem bezpośrednio na korzyści płynące z posiadania strony internetowej.

bbSoft WebDesign posiadając wieloletnie doświadczenie w branży internetowej (działamy legalnie jako firma od 2004 roku i jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku w branży pozycjonerskiej) Posiadając duże zaplecze techniczne i pokaźne grono obsługiwanych klientów plasujemy się w czołówce firm w tej branży. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu korzystne warunki współpracy przy bardzo niskiej opłacie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z cennikiem usługi pozycjonowania a w razie zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie zamówienia. W odpowiedzi przygotujemy całkowicie niezobowiązujący szczegółowy kosztorys usługi, a w przypadku zainteresowania umowę do zapoznania się.


Zamów usługę pozycjonowaniastrony www

Ważne informacje:

Co to takiego pozycjonowanie?
Ile kosztuje usługa?
Jak wygląda umowa?
strony www

Szybki kontakt:

bbSoft WebDesign
tel: 71-355-71-51
(09:00 - 15:00)


NIP: 897-111-81-39
REGON: 933018414